محاسبه آنلاین میزان حافظه ذخیره دوربین

مجموعه امنیت سازان، با بیش از 10 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه تامین تجهیزات، مشاوره، نصب و راه اندازی و اجرای انواع پروژه های حفاظتی و سیستم های امنیتی خدمات ارائه می کند.

محاسبه ظرفیت هارد مورد نیاز

وقتی تصمیم به خرید یک سیستم امنیتی می گیرید اولین گام، براورد کلی هزینه هاست. که بخشی از این هزینه بایستی صرف خرید هارد یا همان حافظه ی ثبت و نگه داری تصاویر دوربینهای مداربسته شود. اما اینکه هاردی که خریداری می کنید باید چه میزان ظرفیت داشته باشد، مساله ای است که کاملا به هدف و انتخاب شما بستگی دارد. اینکه چند دوربین مداربسته داشته باشید، تصاویر دوربین ها چه کیفیتی داشته باشند و چند روز بخواهید تصاویر دوربین ها را در حافظه نگه دارید؛ همگی عواملی هستند که بر میزان حافظه مورد نیاز شما تاثیر دارند. اما محاسبه ظرفیت هارد با در نظر گرفتن عوامل گفته شده کاری تخصصی است که معمولا با نرم افزارهای تخصصی انجام می شود. البته ما این کار را برای شما آسان کرده ایم. تنها با وارد کرد مقادیر مربوط به سیستم امنیتی انتخابی خود، می توانید میزان ظرفیت هارد مورد نیاز را بدست آورید.

دوربین مداربسته در تبریز

تعداد روز :

واضح است هر چه تعداد روزهایی که بخواهید تصاویر را در حافظه نگه دارید بیشتر باشد، نیاز به فضای بیشتری روی هارد دارید.

تعداد دوربین :

حافظه مورد نیاز برای نگه داری تصاویر هر دوربین به تعداد دوربین ها ضرب می شود.

کیفیت تصویر:

وضوح و شفافیت تصاویر ضبط شده که با اصطلاحاتی چون رزولوشن، پهنای باند تصویر و کیفیت تصویر بیان می شود نیز تاثیر مستقیم روی میزان حافظه موردنیاز دارد

حالت ضبط :

ضبط تصاویر دوربین مداربسته در دو حالت 24 ساعته و موشن میتواند انجام شود. در حالت 24 ساعته، تصاویر دوربین بصورت تمام مدت ضبط می شود. ولی در حالت موشن، تصویر تنها در حالتی ضبط می شود که حرکتی در محدوده ضبط انجام شود.

فریم بر ثانیه :

برای اینکه حرکت افراد و خودروها در تصویر بصورت روان و واقعی دیده شود و اصطلاحا پرش نداشته باشد، بهتر است دوربین را روی 30 فری بر ثانیه تنظیم کنید.

فهرست